Pildialbum Sisukaart Kontakt
Esilehele
Miks KYOCERA? Tootevõrdlus kalkulaator Seadme halduskulud (TCO)
KYOCERA SEADMED
MFP-d
Printerid
Lahendused
Kulumaterjalide info
MyQ HALDUSTARKVARA
Tehniline tugi
Ettevõttest
Kontakt
Uudised
OTSI
Edasimüüjatele
kyocera.ee» KYOCERA SEADMED»Lahendused»KYOcontrol
KYOcontrol

Ligipääs koopiamasinale, kuluhaldus projektile või konfidentsiaalsete dokumentide kaitse - lahenduse nimi on KYOcontrol. KYOcontrol  on arvepidamis- ja ligipääsusüsteem arvutivõrku ühendatud iseseisvatele printeritele ja MFP-dele, mis vastab kõrgeimatele arvepidamis- ja turvanõuetele. Kyocontroli kasutusaladeks on kõik ettevõtted ja asutused, kus olulisteks näitajateks on turvalisus ja kuluhaldus - riigiasutused, jõustruktuurid, pangad, koolid, raviasutused jne.  KYOcontrol'i on võimalik kohandada vastama nii väikekasutaja kui ka rahvusvaheliste ettevõtete vajadustele. 
  
Kui Teie põhiprobleemiks on turvalisus, siis KYOcontrol on õige valik - kõik trükitööd väljastatakse alles pärast seda kui kasutaja on ennast printeri juures identifitseerinud. Kusjuures väljatrükiks võib kasutada ükskõik millist süsteemi ühendatud ning kaardilugejaga varustatud printerit või MFP-d.

 
KYOcontrol võimaldab määrata igale kasutajale erinevad õigused. Sel viisil saab olla kindel, et ainult määratud töötajad saavad kasutada värvilist printimist, A3 dokumentide trükki jne. KYOcontrol on saadaval kahes versioonis: KYOcontrol Business Edition ja KYOcontrol Enterprise. KYOcontrol Enterprise kujutab endast süsteemi, kus kasutatakse üht keskset prinditööde halduse serverit ning piiramatul arvul kohalikke servereid. Sel viisil on võimalik kasutada süsteemi ka rahvusvahelistes ettevõtetes, kelle kontorid asuvad laiali erinevates maailma punktides.